O mnie

 

Dariusz Karpowicz

Dariusz Karpowicz

Nazywam się Dariusz Karpowicz i jestem brokerem kredytowym (mortgage broker), moja firma Albion Financial Advice Services ma siedzibę w Yorkshire ale pracuję z klientami w całej Wielkiej Brytanii.

Jestem również współtwórcą Polish Business House – jest to organizacja zrzeszająca polskie firmy oraz osoby planujące prowadzenie własnej działalności w Yorkshire i Anglii. Nasze spotkania odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca – więcej informacji na stronie http://www.pbhouse.co.uk.

Posiadam kwalifikację Certificate in Mortgage Advice, w skrócie Cert CII (MP) która pozwala mi doradzać klientom w zakresie kredytów hipotecznych w Wielkiej Brytanii.

Urodziłem się i wychowałem w Gdańsku, z którego wyjechałem w 2005 roku aby spróbować swoich sił w Wielkiej Brytanii. W przeszłości zarządzałem firmą rekrutacyjną która miała oddziały w 4 krajach i ponad 500 pracowników w Wielkiej Brytanii.

Prywatnie jestem ojcem trzech córek, mężem i entuzjastą wszystkiego co posiada silnik lub procesor.


Strona ta powstała aby podzielić się moimi opiniami i spostrzeżeniami, chcę również wyjaśnić wiele mitów które są powtarzane w internecie na temat zagadnień finansowych.


Należę do:

The Chartered Insurance Institute

Kontakt:

Facebook

Albion Financial Advice

LinkedIn

Twitter


Ta strona zawiera moje opinie i analizy i nie jest poradą finansową, w celu uzyskania porady finansowej należy skonsultować się bezpośrednio z doradcą finansowym.

 

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!